Tuning ABT AUDI A7 3.0BiTDI

Oto prawdopodobnie pierwsze w Polsce stuningowane AUDI A7 3.0 z silnikiem BiTDI. Model ten przeszedł w naszym serwisie totalną metamorfozę. Krok pierwszy - zmiana wizerunku na bardziej drapieżny i ekstrawagancki. Krok drugi - podniesienie mocy silnika...

Model Audi A7 3.0 BiTDI już w swej pierwotnej formie poraża dynamiką i wysmakowaną linią nadwozia. Tymczasem my wiemy, że to auto stać na więcej. Audi w ciągu kilku dni otrzymało idealnie skrojony na miarę „garnitur”.

A-siódemka została poddana tuningowym modyfikacjom, jakie oferuje najlepszy na rynku tuner aut  - Abt Sportsline. Audi zostało ubrane w pakiet stylistyczny ABT „Aero”, który m.in. oferuje ekskluzywne i unikalne wzornictwo części karoserii, nadaje sportowy, dynamiczny wygląd i wypełnia luki w jakości procesu produkcyjnego danej serii aut.

Nową wersję Audi A7 wyróżnia z zewnątrz aerodynamiczny zestaw nadwozia, na który składa się przedni zderzak ze zmodernizowanym spoilerem, wystylizowane progi boczne oraz nowy tylny spoiler  z asymetrycznymi końcówkami układu wydechowego.

Jednak to nie koniec przemian tej czarnej „bestii”. Nowoczesny wysokoprężny silnik BiTDI „rozkręcono” z 308 KM i 681 Nm do  361 KM i 723 Nm. 

Zakres wykonanych modyfikacji: tuning, pakiet stylistyczny Abt Sportsline, chiptuning.

Udzielamy gwarancji na 2 lata lub na 100 tys. km na modyfikacje silnika - Abt Sportsline!

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.