Pachura Moto Center na Gran Turismo Expo 2016

2016-07-14

Kolejny raz mieliśmy okazję wziąć udział w odbywającym się na Torze Poznań Gran Turismo Expo. Uczestnictwo w podobnych imprezach to dla nas zawsze ogromna przyjemność, a w tym przypadku dodatkowo cieszy nas fakt, że jest to impreza o wysokim prestiżu.

Podczas tegorocznego GT zaprezentowaliśmy dwa samochody Praga – wersję wyścigową R1 oraz drogową R1R, a także Porsche 4S Cabrio wyposażone w body kit firmy TechArt i układ wydechowy Akrapovic Slip-On Line Titanium. Dosłownie w ostatniej chwili do tego grona dołączyło nowe Audi Q7 z pakietem ABT Sportsline.

Wiemy, że z uwagi na limitowany charakter tej imprezy nie wszyscy mogli być z nami podczas jej trwania. Dlatego przygotowaliśmy specjalny film, który – mamy nadzieję – pozwoli wam poczuć niesamowite emocje i zobaczyć, co działo się na naszym stoisku.

Powrót do listy aktualności

Youtube 
Po raz pierwszy na poznańskich targach motoryzacyjnych Motor Show pojawiła się firma Pachura Moto Center ze Środy Wielkopolskiej

WIĘCEJ VIDEO

Facebook 

Ta strona używa cookie i innych technologii. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.